S.S.S - Teklifed

Sık Sorulan Sorular

SSS Sorular CevaplandıAklınıza Takılan Tüm Sorular Yanıtlandı.

(1) Teklifed.com nedir?

Türkiye’nin en fazla hizmet kategorisine sahip sitemiz, bugüne kadar internet  ortamında daha önce hizmet verilmemiş onlarca kategoriyi sanal dünyaya taşıyarak, insanların bir birine güveninin azaldığı bir dönemde güven eksikliğini giderecek bir aracı online hizmet platformuyuz. Profesyonel hizmet verenleri, hizmet almak isteyenlerle buluşturuyoruz. Türkiye'nin her yerinde ister aradığın hizmeti bul, istersen memleketin bir ucundan diğer ucuna sitemiz üzerinden  ürünler talep et  veya talep edilen ürünü dolandırıcılık tehlikesi olmadan sitemiz üzerinde 'Güvenli Ödeme Yöntemi' ile istediğin yere gönder.

Daha önceleri eşe dosta sorarak, dükkan dükkan gezerek ya da telefonda uzun konuşmalarla  bulduğun ustalar, özel hocalar, organizatör, temizlikçi ya da  nakliyatçılar gibi profesyonelleri en kolay şekilde bulmanı sağlıyoruz.

 

.

(1) Teklifed.com'dan hangi hizmetleri talep edebilirim?

Sitemizde temizlikten nakliyata,inşaattan, organizasyona, sağlıktan tarım ve hayvancılığa, otomotivden kişisel gelişim ve danışmanlığa ve diğer kategorilerimizde binlerce hizmet verene talebinizi ulaştırarak, en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz.

.

(1) Aradığım Hizmeti bulmak için ne yapmalıyım?

Aradığınız hizmeti bulmak için; Sitemize ücretsiz üye olarak Talep Formundaki bilgileri doldurup, istediğiniz hizmetle alakalı açıklamayı yazarak talebinizi oluşturabilirsiniz. Böylece Filtrelediğiniz bölgede ve kategoride hizmet verenler talebinizi görüp en kısa sürede size tekliflerini ileteceklerdir.

.

(1) Hizmet Verebilmek veya birden fazla hizmet kategorisi eklemek için ne yapmalıyım?

Hizmet Verenler sitemize ücretsiz üye olarak, Hizmet verecekleri il ve ilçeleri kayıt olurken belirlerler. Hizmet verilen iş kolu birden fazla kategoriyi kapsıyorsa, hizmet veren profilindeki 'Hizmet Ekle' bölümünden yeni hizmet ekleyebilir ya da eklemiş olduğu faaliyeti sonlandırılan hizmeti listesinden çıkarabilir

.

(1) Hizmet Veren olarak kayıt olurken ücret ödemesi yapacak mıyım?

Sitemize üye olurken hiç bir şekilde üyelik ücreti istenilmemektedir. Yalnızca Hizmet Verenler, kendilerine Hizmet Talebi geldiğinde, gelen talebe 'teklif' verebilmek için teklif paketlerimizden kendilerine uygun olan paketi alarak, iş talebine teklif verebileceklerdir. 

.

(1) Hizmet Arayan olarak kayıt olurken ücret ödemesi yapacak mıyım?

Sitemize üye olurken hiç bir şekilde üyelik ücreti istenilmemektedir. 

.

(1) Hizmet Talebim için Teklifler ne kadar zamanda gelecek?

Teklifler, sizin işin ne kadar süre zarfında tamamlanması gerektiği beyanınız üzerine gelecek olup, bu çoğunlukla birkaç saat, en fazla 2 gün içinde hizmet verenler iş talebini görüntüleyebilir. Belirlediğiniz süre içinde beklediğiniz teklif gelmez ise sitemiz taradfından daha önceki işlerinde en uygun ve en profesyonel bir şekilde işini tamamlamış olan işletme ile telefonla iletişime geçerek size ulaşmasını sağlayacağız.  Gelen teklifleri Teklifed mobil uygulamaları üzerinden takip edip değerlendirebilirsiniz. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da size iletilecektir . 'Teklifedildi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

.

(1) Sitenizi kullanmak için üye olmalı mıyım?

Sitemizi kullanmak için Hizmet Arayanların, 'Hizmet Arayan',  Hizmet Verenlerin ise 'Hizmet Veren' bölümüne tıklayarak bilgileri doldurup Ücretsiz üye olmaları gerekmektedir. 

.

(1) Teklifed.com nasıl çalışır?

  • Teklifed mobil uygulamalarında ve internet sitesinde yer alan arama kutucuğunu kullanarak birkaç saniye içinde kısa talep formunu doldurup ihtiyacını bizimle paylaşabilirsin.
  • Teklifed.com oluşturduğun hizmet talebini, sana en uygun olan hizmet verenlere ulaşmasını sağlar ve  hizmet verenler tekliflerini iletmeye başlar. Teklif gelme süresi en fazla 2 gündür. Karar vermeden önce teklif sahiplerinin geçmişte tamamladığı işleri ve referanslarını inceleyebilir, soruların olduğu takdirde sistem üzerinden hizmet verenlerle mesajlaşabilir veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsin. 
  • Hangi hizmet verenle çalışacağına karar verdiğin zaman 'Teklifi Kabul Et' butonunu kullanarak seçimini yapabilirsin.Hizmeti aldıktan sonra da hizmet veren için olumlu veya olumsuz yorumlarını yazarak hizmet kaliteni garanti altına alabilirsin.
.