Hakkımızda - Teklifed

Hakkımızda

Hakkımızda

"İHTİYAÇ VARSA, EKSİK PARÇA BURADA"

Tam da sloganımızda dediğimiz gibi, Teklifed.com'da ihtiyacınız olan hizmeti veya ürünü, dükkan dükkan dolaşıp ya da talefon trafiği yapmak yerine, kolayca sitemize ücretsiz üye olarak, talep  oluşturup en iyi fiyat teklifini bulabilir, ya da işletmenizi sitemize taşıyıp binlerce müşteriye ulaşabilirsiniz.

Yaptığımız şey, tek bir platformda tüm Hizmet Arayan ve Hizmet Verenleri  bir araya getirerek, Hizmet Arayanların En İyi ürüne, En iyi fiyatla, En kısa sürede ulaşmasını sağlarken, Hizmet Verenlerin ise müşteri portföyünü artırarak daha çok müşteriye hitap edip cirosunu katlamasına yardımcı oluyoruz.

Her ne kadar ülkemizde benzeri siteler mevcut olsa da amacımız para odaklı çalışmak değil, Hizmet odaklı çalışarak, bu sistemi, içinde bulunduğumuz pandemi sürecine katkı sağlayarak ve globalleşen dünyaya ayak uygurmak için tüm vatandaşlarımızın ihtiyaç olarak sürekli kullanımına sunuyoruz.

Amacımız kısa bir süre içerisinde ülkemizdeki hizmet ağını tamamlayarak, öncelikle Avrupa ülkeleri olamak üzere, Orta Doğu ve Balkan ülkelerinde hizmet vermeye başlayacağız.